Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman

Загальні правила на сайті

Зверніть увагу! Адміністрація сайту KinoMan.in.ua, яка створила сайт виключно для надання інформації в освітніх та інформаційних цілях, не несе ніякої відповідальності за використання матеріалів, розташованих на даному ресурсі.

Загальні правила поведінки на сайті:

Ми рекомендуємо прочитати правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адміністрації (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається одним з найтяжчих порушень і суворо карається адміністрацією. У нас заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

На сайті суворо заборонено:

-Повідомлення, які не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
-Образа і загрози в адресу відвідувачів сайту
-В коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
-Спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші користувачі приходять переглянути фільм і висловити свої думки. Адміністрація сайту KinoMan.in.ua залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил ви отримаєте попередження. У деяких випадках накладається бан без попереджень. З питань відновлення писати адміністратору.

Образа адміністраторів також карається баном - поважайте чужу працю.


Шановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014