Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman

Про портал


На сьогодні існує багато сайтів, які пропонують переглянути фільми онлайн, їх створюють навіть школярі. Але тільки Кіноман.ін.юа надає можливість дивитись фільми безкоштовно, та без реєстрації онлайн тільки українською. Створюючи сайт, адміністрація намагалась зробити його максимально зручним для користувачів, і водночас максимально наповненим важливою інформацією. Ми зупинились на виборі плеєру "ВК", адже даний плеєр надає можливість переглядати фільми, серіали з мінімальною швидкістю інтернету, а також змінювати якість фільму, в залежності від швидкості Вашого інтернету. Ми не стали забивати сайт громіздкими блоками реклами, що може викликати незручність перегляду фільмів наших кіноманів, як це можна побачити на інших сайтах. Зареєстровані користувачі нашого порталу мають багато можливостей, таких як: відправлення персональних повідомлень, залишення миттєвих коментарів, під фільмом, можуть додавати бажані фільми в закладки, щоб переглянути їх пізніше. Якщо ж Ви бажаєте переглянути фільм українською, але не знайшли його в пошуку, для цього ми створили стіл замовлень. Тут все просто: Ви замовляєте фільм, ми його розміщуємо, Ви насолоджуєтесь переглядом! :)
Портал щодня оновлюється, ми додаємо нові фільми, це потребує багато часу. Щоб матеріально підтримати портал KinoMan.in.ua зв'яжіться з адмінстратором сайту.
Будемо знову раді Вас бачити на KinoMan.in.ua...Поисковый каталог сайтов LinkDir
каталог сайтов

FAQ


1. Що необхідно встановити на комп'ютер для перегляду фільмів онлайн?
Для коректного перегляду фільмів на Вашому комп'ютері повинні бути встановлені Adobe Flash Player а також браузер Opera чи Chrome, або інший.

2. Фільм підвисає (зависає картинка), довго грузиться або завантажуються не повністю, що робити?
Якщо фільм підвисає або довго грузиться, то у вас швидше за все повільний інтернет (менше 512 кбіт/сек).
Що робити:
- натисніть на паузу і почекайте 5-10 хвилин поки фільм завантажиться
- якщо фільм завантажується не повністю, можливо у Вас переповнений кеш браузера або обмежений його об'єм (в налаштуваннях браузера за замовчуванням встановлено: «займати на диску не більше 20 Мб» - фільм завантажується на 20 мб і обривається). Для зручного перегляду треба збільшити кеш до 2000Мб.
Також браузер використовує місце на системному диску, зазвичай це диск «С:» переконайтеся, що у вас на ньому досить вільного місця.


3. Як завантажити фільм?
Щоб завантажити фільм з сторінки нашого сайту, на якій знаходиться плеєр з фільмом, Вам необхідно встановити SaveFrom.net помічник. Після встановлення в плеєрі в правому верхньому кутку при наведенні курсора, у вас з'явиться кнопка "Скачати". Клікніть по ній, після цього виберіть якість фільму, і через деякий час, фільм буде успішно завантажено.

4. Як користуватись плеєром?

1) Кнопка «Пуск/Пауза», нажміть для початку перегляду;
2) Повзунок - переміщуйте для перегляду фільму з будь-якого місця;
3) Рівень гучності;
4) Перегляд фільму на весь екран монітору;
5) Вибір якості фільму;
6) Плейлист - список серій, використовується тільки при перегляді серіалів;
7) Плейлист - список сезонів, використовується тільки при перегляді серіалів.


5. 360, 480, HD720p - що це?
Це розшиерння відео (якщо бути точніше - висота кадру відеоролика в пікселях). У кожного відео є свої параметри ширини і висоти кадру, а якість зображення прийнято оцінювати за стандартами висоти кадру, якими і є приблизні величини 360, 480 і 720 пікселів.

6. Не працює, видалено, немає плеєра...
Якщо замість плеєра є тільки білий квадрат і напис "Відеозапис було вилучено з публічного доступу у зв'язку зі зверненням правовласника." - швидше за все відео було видалено правовласниками "Вконтакті". В такому випадку - відправте адміністрації скаргу (натисніть кнопку під плеєром ), фільм буде замінено найближчим часом. Якщо замість плеєра ви бачите короткий текст, який говорить про те, що відео "Фільм видалений по проханню правовласників" або просто "Видалено" - то з цим уже нічого не поробиш, з правовласником не посперечаєшся. Радимо переключитися на інший фільм - ряд запропонованих представлений нижче. А той, який видалений - буде знову доданий після виходу ліцензії.

Шановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014