Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Діномама / Dino Time


Діномама / Dino Time

Жанр:
комедія, пригодницький, сімейний
Рік:
2012
Країна:
США, Південна Корея
Режисер:
Юн-сік Чхве, Джон Кафка
Кінокомпанія:
CJ Entertainment
У головних ролях:
Памела Адлон, Роб Шнайдер, Джейн Лінч
Тривалість:
01:25
Переклад:
Діномама / Dino Time  багатоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+14

Опис фільму:
Ерні, його сестра Джулія і найкращий друг Макс – нерозлучна трійця. Одного разу друзі залізли до дивного пристрою, сконструйованого татом Макса, і випадково натиснули кнопку запуску. Пристрій виявився машиною часу, і друзі опинилися у Юрському періоді, прямо у гнізді тиранозавра. Але на щастя самка гігантського ящура прийняла друзів за своїх діток. Але не все так добре у світі хижаків. Дехто мріє поласувати непроханими гостями! Друзям треба негайно повертитися додому. Але як це зробити, якщо важлива деталь машини зникла?
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Діномама / Dino Time онлайн українською | Діномама / Dino Time дивитись з українським дубляжем | Діномама / Dino Time 2012 онлайн у високій якості | переглянути Діномама / Dino Time без реєстрації | Діномама / Dino Time дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014