Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
12 років рабства / 12 Years a Slave


12 років рабства / 12 Years a Slave

Жанр:
біографічний, драма, історичний
Рік:
2013
Країна:
США, Великобританія
Режисер:
Стів Макквін
Кінокомпанія:
Regency Enterprises
У головних ролях:
Чіветел Еджіофор, Майкл Фассбендер, Бред Пітт
Тривалість:
02:14
Переклад:
багатоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+2

Опис фільму:
Драма про реального чоловіка, що був рабом не тільки людини, але і свого століття. У 1800 році в Новому Орлеані, як і на загальній території США, процвітало рабство. Це горе не обійшло і головного героя фільму, цілком реальну особистість, по імені Соломон Нортап, чорношкірого скрипаля. Живучі в Нью-Йорку, як цілком вільна особистість, Соломон несподівано був викрадений і перевезений в Новий Орлеан, де його продали в рабство. Намагаючись не просто вижити, а й зберегти власну гідність, герой фільму проходить безліч випробувань. Йому доведеться витримати вантаж ненависті і расового презирства.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм 12 років рабства / 12 Years a Slave онлайн українською | 12 років рабства / 12 Years a Slave дивитись з українським дубляжем | 12 років рабства / 12 Years a Slave 2013 онлайн у високій якості | переглянути 12 років рабства / 12 Years a Slave без реєстрації | 12 років рабства / 12 Years a Slave дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014