Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Таємниці Генія Шевченка

Таємниці Генія Шевченка

Жанр:
документальний, історичний
Рік:
2014
Країна:
Україна
Режисер:
Тетяна Алферова
Кінокомпанія:
1+1 Production
У головних ролях:
Ігор Судаков
Тривалість:
02:42
Переклад:
Таємниці Генія Шевченка  оригінал
Рейтинг фільму:
+16

Опис фільму:
Фільм присвячений до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Усі парадокси, усі таємниці, кохання та нащадки. Ми багато чули і читали про знаменитого Кобзаря, але в історії життя улюбленого автора лишилося іще багато невідомого. Навіть сам факт народження Тараса Шевченка приховує чимало таємниць. До того ж досі не відомо, чи були у Кобзаря власні діти та чому цар Микола І насправді забороняв йому на засланні не тільки писати вірші, а й малювати.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Таємниці Генія Шевченка онлайн українською | Таємниці Генія Шевченка дивитись з українським дубляжем | Таємниці Генія Шевченка 2014 онлайн у високій якості | переглянути Таємниці Генія Шевченка без реєстрації | Таємниці Генія Шевченка дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014