Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Олдбой / Oldboy


Олдбой / Oldboy

Жанр:
екшн, драма, містика, трилер
Рік:
2013
Країна:
США
Режисер:
Спайк Лі
Кінокомпанія:
Good Universe, Vertigo Entertainment
У головних ролях:
Джош Бролін, Елізабет Олсен, Шарлто Коплі
Тривалість:
01:43
Переклад:
багатоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+4

Опис фільму:
Фільм розповідає про рекламника, якого хтось викрав і 20 років протримав в одиночній камері, ніяк не пояснюючи своїх мотивів. Настільки ж несподівано отримавши одного разу свободу, він вирішує розшукати того, хто організував його викрадення, і виявляє, що невідомий злодій продовжує мучити його загадками. Погоня за помстою приводить його до юної соціальної працівниці і якоїсь людини, в руках якої нібито знаходиться ключ до його порятунку.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Олдбой / Oldboy онлайн українською | Олдбой / Oldboy дивитись з українським дубляжем | Олдбой / Oldboy 2013 онлайн у високій якості | переглянути Олдбой / Oldboy без реєстрації | Олдбой / Oldboy дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014