Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2)

  • Переглядів: 10964
  • Коментарів: 0
  • Категорія: Серіали

Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2)

Жанр:
кримінальний, драма
Рік:
2008 – 2013
Країна:
США
Режисер:
Адам Бернштейн
Кінокомпанія:
Sony Pictures Television
У головних ролях:
Брайан Кренстон, Анна Ганн, Аарон Пол, Дін Норріс, Бетсі Брандт
Тривалість:
серія: 48 хвилин
Переклад:
Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2)  багатоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+38

Опис фільму:
Уолтер Уайт - викладач хімії в універсітеті. У нього є дружина, яка вагітна, й син-інвалід. Уолт уже немолодий і в його віці часто бувають кризи, тим більше потрібно годувати родину, а на заробітну платню викладача не розгуляєшся, тому він змушений підробляти на автомийці, де його ж студенти з нього насміхаються, а ще син, чию інвалідність теж постійно осміюють.
Його свояк працює в Управлінні по боротьбі з наркотиками й одного разу пропонує взяти участь в облаві будинку, де розташована лабораторія з виробництва метамфетаміна. Під час облави Уолт випадково бачить, як один дилер тікає, ним виявляється його колишній студент.
Розчарований у житті, Уолт вирішує зайнятися з ним бізнесом з виробництва метамфетаміна. Хто ще може приготувати найчистіший метамфетамін, як не вчитель хімії?
Уолт і його напарник знімають трейлер для влаштування лабораторії, виїхавши у пустелю, подалі від очей. Перша партія готова, напарник Уолта Джессі йде її реалізовувати...
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2) онлайн українською | Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2) дивитись з українським дубляжем | Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2) 2008 – 2013 онлайн у високій якості | переглянути Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2) без реєстрації | Пуститися берега (1,2 cезони) / Breaking Bad (Seasons 1,2) дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014