Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
На межі майбутнього / Edge of Tomorrow


На межі майбутнього / Edge of Tomorrow

Жанр:
бойовик, фантастика
Рік:
2014
Країна:
США, Австралія
Режисер:
Даґ Лайман
Кінокомпанія:
Warner Bros.
У головних ролях:
Том Круз, Емілі Блант, Брендан Ґлісон, Білл Пекстон, Джонас Армстронґ, Тоні Вей, Кік Ґаррі
Тривалість:
01:53
Переклад:
професійний дубльований
Рейтинг фільму:
+8

Опис фільму:
В недалекому майбутньому раса інопланетян вторгається на Землю. Ніяка армія в світі не може протистояти їм. Майор Вільям Кейдж вмирає в бою, але трапляється неможливе - він виявляється в тимчасовій петлі. Раз за разом він потрапляє в один і той же бій, бореться і вмирає... знову і знову. І кожний повторюваний бій наближає його до розгадки того, як перемогти ворога.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм На межі майбутнього / Edge of Tomorrow онлайн українською | На межі майбутнього / Edge of Tomorrow дивитись з українським дубляжем | На межі майбутнього / Edge of Tomorrow 2014 онлайн у високій якості | переглянути На межі майбутнього / Edge of Tomorrow без реєстрації | На межі майбутнього / Edge of Tomorrow дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014