Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Хлопці та дівчата / Boys and Girls


Хлопці та дівчата / Boys and Girls

Жанр:
драма, мелодрама, комедія
Рік:
2000
Країна:
США
Режисер:
Роберт Ісков
Кінокомпанія:
Punch 21 Productions
У головних ролях:
Клер Форлані, Фреді Принц мол, Джейсон Бігз, Елісон Хеніген, Аманда Детмер
Тривалість:
01:30
Переклад:
багатоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+19

Опис фільму:
Раян і Дженіфер зненавидили одне одного ще з першої зустрічі в дитинстві. Коли вони знову зустрілись в юності, це почуття окріпло. Але пізніше, в коледжі, відношення Райана до дівчат природним чином змінилося. До того ж, його сусідом по кімнаті був невгамовний фантазер - Хантер. І ось тут-таки вони з Дженніфер зустрічаються знову!
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Хлопці та дівчата / Boys and Girls онлайн українською | Хлопці та дівчата / Boys and Girls дивитись з українським дубляжем | Хлопці та дівчата / Boys and Girls 2000 онлайн у високій якості | переглянути Хлопці та дівчата / Boys and Girls без реєстрації | Хлопці та дівчата / Boys and Girls дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014