Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Якщо я залишусь / If I Stay


Якщо я залишусь / If I Stay

Жанр:
драма, мелодрама
Рік:
2014
Країна:
США
Режисер:
Р. Дж. Катлер
Кінокомпанія:
DiNovi Pictures
У головних ролях:
Хлоя Грейс Морец, Мірей Інос, Джеймі Блеклі, Джошуа Леонард
Тривалість:
01:46
Переклад:
професійний дубльований
Рейтинг фільму:
+3

Опис фільму:
Це трапилось у день, який нічим не відрізнявся від будь-якого іншого… У Мії було все: любляча родина, чудовий друг і світле майбутнє, в якому її чекав світ музики і прекрасні перспективи. Але в одну мить її життя змінилось. Після автокатастрофи Мія опиняється між життям та смертю, між щасливим минулим та незбагненним майбутнім. Душа юної дівчини, розлучившись з тілом, спостерігає з боку за життям близьких людей. І перед нею постає найважливіше питання: повернутися до життя чи назавжди його покинути?
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Якщо я залишусь / If I Stay онлайн українською | Якщо я залишусь / If I Stay дивитись з українським дубляжем | Якщо я залишусь / If I Stay 2014 онлайн у високій якості | переглянути Якщо я залишусь / If I Stay без реєстрації | Якщо я залишусь / If I Stay дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014