Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Термінатор 4: Спасіння прийде / Terminator Salvation


Термінатор 4: Спасіння прийде / Terminator Salvation

Жанр:
фантастика, бойовик, трилер
Рік:
2009
Країна:
США, Німеччина, Великобританія
Режисер:
МакДжі
Кінокомпанія:
Halcyon Company
У головних ролях:
Крістіан Бейл, Сем Вортінґтон, Мун Бладґуд
Тривалість:
01:54
Переклад:
професійний дубльований
Рейтинг фільму:
+1

Опис фільму:
2018 рік від різдва Христового. Джон Коннор — людина, чия доля — очолити Опір електронному мозку Скайнет і армії Термінаторів. Але в майбутнє, з вірою в яке він виріс, вклинюється таємничий Маркус Райт: незнайомець, чиї останні спогади малюють камеру смертників. Коннор повинен зрозуміти, хто такий Маркус — посланник майбутнього або він просто врятувався з минулого? І на тлі підготовки Скайнетом вирішального удару, Коннор і Райт відправляються в подорож, яка приводить їх в саму серцевину операційної системи, що збунтувалася, де відкривається жахлива таємниця, що криється за потенційним знищенням людства.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Термінатор 4: Спасіння прийде / Terminator Salvation онлайн українською | Термінатор 4: Спасіння прийде / Terminator Salvation дивитись з українським дубляжем | Термінатор 4: Спасіння прийде / Terminator Salvation 2009 онлайн у високій якості | переглянути Термінатор 4: Спасіння прийде / Terminator Salvation без реєстрації | Термінатор 4: Спасіння прийде / Terminator Salvation дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014