Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Лють / Fury


Лють / Fury

Жанр:
бойовик, драма, військовий
Рік:
2014
Країна:
Великобританія, Китай, США
Режисер:
Девід Ейр
Кінокомпанія:
Columbia Pictures
У головних ролях:
Бред Пітт, Шайа ЛаБаф, Логан Лерман, Джон Бернтал, Майкл Пенья
Тривалість:
02:14
Переклад:
професійний дубльований
Рейтинг фільму:
+9

Опис фільму:
Надворі квітень 1945, і перемога над німцями вже близька: союзники впевнено просуваються вглиб ворожої території, і опір стає слабкішим день від дня. Це, однак, зовсім не означає, що на шляху до перемоги союзні війська не втратять ще безліч людей, і багато солдатів усвідомлюють, що смерть чекає на відстані витягнутої руки. Серед загартованих в бою песимістів, кожен день ідуть запеклі бої в ім'я перемоги, екіпаж танка, на чиєму дулі намальовано слово «Лють». Командир екіпажу, відомий як Уордедді, що воював з нацистськими військами спочатку в Африці, а потім в Європі, переслідує одну мету - вижити у війні і зберегти життя своїм людям. Цей відносно амбітний план опиняється під загрозою, коли до його екіпажу приєднується зелений новобранець Норман Еллісон, який ніколи раніше не воював і ще не встиг звикнути до того, що має швидко і без коливань обривати людські життя. Надія вижити стає зовсім примарною, коли екіпажу «Люті» доводиться взяти участь у самогубній місії.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Лють / Fury онлайн українською | Лють / Fury дивитись з українським дубляжем | Лють / Fury 2014 онлайн у високій якості | переглянути Лють / Fury без реєстрації | Лють / Fury дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментар



Шановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014