Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Лють / Fury


Лють / Fury

Жанр:
бойовик, драма, військовий
Рік:
2014
Країна:
Великобританія, Китай, США
Режисер:
Девід Ейр
Кінокомпанія:
Columbia Pictures
У головних ролях:
Бред Пітт, Шайа ЛаБаф, Логан Лерман, Джон Бернтал, Майкл Пенья
Тривалість:
02:14
Переклад:
професійний дубльований
Рейтинг фільму:
+9

Опис фільму:
Надворі квітень 1945, і перемога над німцями вже близька: союзники впевнено просуваються вглиб ворожої території, і опір стає слабкішим день від дня. Це, однак, зовсім не означає, що на шляху до перемоги союзні війська не втратять ще безліч людей, і багато солдатів усвідомлюють, що смерть чекає на відстані витягнутої руки. Серед загартованих в бою песимістів, кожен день ідуть запеклі бої в ім'я перемоги, екіпаж танка, на чиєму дулі намальовано слово «Лють». Командир екіпажу, відомий як Уордедді, що воював з нацистськими військами спочатку в Африці, а потім в Європі, переслідує одну мету - вижити у війні і зберегти життя своїм людям. Цей відносно амбітний план опиняється під загрозою, коли до його екіпажу приєднується зелений новобранець Норман Еллісон, який ніколи раніше не воював і ще не встиг звикнути до того, що має швидко і без коливань обривати людські життя. Надія вижити стає зовсім примарною, коли екіпажу «Люті» доводиться взяти участь у самогубній місії.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Лють / Fury онлайн українською | Лють / Fury дивитись з українським дубляжем | Лють / Fury 2014 онлайн у високій якості | переглянути Лють / Fury без реєстрації | Лють / Fury дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014