Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Термінатор 3: Повстання Машин / Terminator 3: Rise of the Machines


Термінатор 3: Повстання Машин / Terminator 3: Rise of the Machines

Жанр:
фантастика, трилер, бойовик
Рік:
2003
Країна:
США, Німеччина, Великобританія
Режисер:
Джонатан Мостов
Кінокомпанія:
IMF Internationale
У головних ролях:
Арнольд Шварценеггер, Нік Став, Клер Дейнс, Крістанна Локен
Тривалість:
01:48
Переклад:
двоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+12

Опис фільму:
Пройшло добрих 10 років з того часу, коли Джон Коннор допоміг врятувати світ і людство від повного знищення. Тепер, коли йому «стукнуло» 25, життя Джона перетворилося на повний кошмар: без будинку, грошей і роботи, немає навіть ніяких записів про його існування за допомогою яких Скайнет, високо розвинена мережа машин, які одного разу вже пробували його вбити і почати війну проти людей... Але, раптово Скайнет випускає на полювання за ним свого найвдалішого і складнішого кіборга-вбивцю під назвою Т-Х. Послана назад в часі, Т-Х повинна закінчити роботу Т-1000, робота, який не зміг убити Джона. Тепер, остання надія Коннора - Термінатор, його таємничий охоронець і друг. Разом вони повинні подолати вищу технологію в особі Т-Х і врятувати нас всіх від вірної смерті, ..або... зустрітися віч-на-віч з апокаліпсисом і побачити падіння цивілізації.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Термінатор 3: Повстання Машин / Terminator 3: Rise of the Machines онлайн українською | Термінатор 3: Повстання Машин / Terminator 3: Rise of the Machines дивитись з українським дубляжем | Термінатор 3: Повстання Машин / Terminator 3: Rise of the Machines 2003 онлайн у високій якості | переглянути Термінатор 3: Повстання Машин / Terminator 3: Rise of the Machines без реєстрації | Термінатор 3: Повстання Машин / Terminator 3: Rise of the Machines дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014