Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Термінатор / The Terminator


Термінатор / The Terminator

Жанр:
фантастика, бойовик, трилер
Рік:
1984
Країна:
США, Великобританія
Режисер:
Джеймс Кемерон
Кінокомпанія:
Cinema 84
У головних ролях:
Арнольд Шварценеггер, Майкл Бьєн, Лінда Хемілтон, Пол Уїнфілд
Тривалість:
01:47
Переклад:
Термінатор / The Terminator двоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+3

Опис фільму:
Після жахливої атомної війни, владу на землі захопили роботи-вбивці. Вони несуть смерть і повне знищення всьому живому. Залишки тих, що зуміли вижити людей ховаються в підземеллі і ведуть відчайдушну боротьбу за виживання. Завдяки своєму талановитому лідеру Джону Коннору вони наближаються до перемоги, але щоб зруйнувати плани опору, роботи відправляють в минуле жахливого кіборгіа-вбивцю. У нього завдання - запобігти народженню лідера опору. Для цього він повинен знайти матір героя. Щоб захистити жінку, опір відправляє в минуле свого бійця, але що може зробити звичайна людина в поєдинку з термінатором?
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Термінатор / The Terminator онлайн українською | Термінатор / The Terminator дивитись з українським дубляжем | Термінатор / The Terminator 1984 онлайн у високій якості | переглянути Термінатор / The Terminator без реєстрації | Термінатор / The Terminator дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014