Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Поводир, або Квіти мають очі


Поводир, або Квіти мають очі

Жанр:
військовий, драма
Рік:
2014
Країна:
Україна
Режисер:
Олесь Санін
Кінокомпанія:
Pronto Film
У головних ролях:
Станіслав Боклан, Олександр Кобзар, Олег Примогенов, Антон Святослав Грін, Джеф Барел, Джамала
Тривалість:
02:04
Переклад:
оригінал
Рейтинг фільму:

Опис фільму:
Прямуючи в Україну, яка в 30-ті роки переживала не найкращі часи, Майкл Шемрок був повен надій і планів. Інженер за фахом, він думав, що буде корисним у створенні соціалістичної держави майбутнього, у чому йому допомагатиме син Пітер. Однак американець помирає, отримавши секретні папери про репресії в країні, які виявилися в книзі Пітера. Десятирічному хлопчикові доводиться рятуватися втечею від поліції, що в подальшому приводить його до сліпого кобзаря Івана Кочерги. Музикант приймає нового друга як поводиря і намагається вберегти його від усіх тих жахливих речей, які відбуваються навколо них. Фільм про кохання, вірність, підлість і зраду.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Поводир, або Квіти мають очі онлайн українською | Поводир, або Квіти мають очі дивитись з українським дубляжем | Поводир, або Квіти мають очі 2014 онлайн у високій якості | переглянути Поводир, або Квіти мають очі без реєстрації | Поводир, або Квіти мають очі дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014