Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Різдвяна історія / A Christmas Story


Різдвяна історія / A Christmas Story

Жанр:
комедія, сімейний
Рік:
1983
Країна:
США, Канада
Режисер:
Боб Кларк
Кінокомпанія:
Metro-Goldwyn-Mayer
У головних ролях:
Пітер Білінґслі, Мелінда Діллон, Деррен Макґевін, Скотт Шварц
Тривалість:
01:33
Переклад:
багатоголосий закадровий | Цікава ідея на замовлення HURTOM
Рейтинг фільму:
+4

Опис фільму:
Історія про дев’ятирічного Ральфі, який мріє про єдиний подарунок: пневматичну рушницю Червоного Вершника. Коли він про це говорить своїй мамі, вона заперечує зі словами, що він собі поранить око. Коли він пише про рушницю у творі, отримує від вчительки три з мінусом. Навіть відповідь Санти у торговому центрі однакова. Але можливо йому все ж посміхнеться щастя.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Різдвяна історія / A Christmas Story онлайн українською | Різдвяна історія / A Christmas Story дивитись з українським дубляжем | Різдвяна історія / A Christmas Story 1983 онлайн у високій якості | переглянути Різдвяна історія / A Christmas Story без реєстрації | Різдвяна історія / A Christmas Story дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014