Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Полювання на колишню / The Bounty Hunter


Полювання на колишню / The Bounty Hunter

Жанр:
комедія, мелодрама, бойовик
Рік:
2010
Країна:
США
Режисер:
Енді Теннант
Кінокомпанія:
Columbia Pictures
У головних ролях:
Джерард Батлер, Дженніфер Еністон, Крістін Баранскі
Тривалість:
01:50
Переклад:
професійний дубльований
Рейтинг фільму:
+10

Опис фільму:
Що може бути для розлученого чоловіка кращим за можливість заарештувати колишню дружину? Саме такий шанс випав Міло Бойду, який працює "мисливцем за головами", переслідуючи порушників закону, які втікають від поліції - йому видали замовлення на Ніколь, з якою у нього колись були надзвичайно романтичні стосунки. Та є одна проблемка - свою дружину він впіймав занадто далеко від відділку поліції, в який її потрібно довезти, а сама Ніколь зовсім не бажає потрапити в лапи закону, тому поїздочка для Міло буде надзвичайно "веселою".
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Полювання на колишню / The Bounty Hunter онлайн українською | Полювання на колишню / The Bounty Hunter дивитись з українським дубляжем | Полювання на колишню / The Bounty Hunter 2010 онлайн у високій якості | переглянути Полювання на колишню / The Bounty Hunter без реєстрації | Полювання на колишню / The Bounty Hunter дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014