Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban


Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Жанр:
детектив, фентезі, пригодницький, сімейний
Рік:
2004
Країна:
США, Великобританія
Режисер:
Альфонсо Куарон
Кінокомпанія:
Warner Bros. Pictures
У головних ролях:
Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Вотсон, Том Фелтон, Гарі Олдман
Тривалість:
02:27
Переклад:
багатоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+54

Опис фільму:
Гаррі Поттер, Рон і Герміона продовжують своє навчання в Школі Магії і Чарів Хогвартс. Новий семестр у Хогвартсі обіцяє багато пригод і задоволень! Ви дізнаєтеся, як Гаррі освоює нові премудрості чарівництва, приручає гіпогріфа Бакбика, б’ється з богартом, а також потайки проникаючи в село Хогсмід. Але новий навчальний рік, на жаль, обіцяє безліч небезпек. У Хогвартс пробрався вбивця, на рахунку якого безліч життів і людей, і чарівників. Для охорони школи запрошені лиховісні вартові в’язниці Азкабан – дементори. Гаррі та його друзі дуже скоро з’ясовують, чому всі чарівники бояться дементорів. Поттер вирішує знайти вбивцю. З Гаррі висмоктують душу дементори, а маг Сіріус Блек, втікши з Азкабану, відкриє сезон полювання на нашого юного героя! Тепер Гаррі в небезпеці навіть за стінами своєї чарівної школи, навіть в оточенні друзів! Гаррі, Рон і Герміона пускаються в нові авантюри: друзям доведеться подолати часові межі, відкрити таємницю минулого Гаррі і викрити зрадника.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban онлайн українською | Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban дивитись з українським дубляжем | Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004 онлайн у високій якості | переглянути Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban без реєстрації | Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014