Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets


Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets

Жанр:
детектив, фентезі, пригодницький, сімейний
Рік:
2002
Країна:
Великобританія, США, Німеччина
Режисер:
Кріс Коламбус
Кінокомпанія:
Warner Bros. Pictures
У головних ролях:
Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Вотсон, Річард Гріффітс, Фіона Шоу
Тривалість:
02:40
Переклад:
Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets багатоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+36

Опис фільму:
Гаррі Поттер переходить на другий курс Школи Магії і Чарів Хогвартс. Ельф Доббі попереджає Гаррі про небезпеку, яка чекає його там, і просить більше не повертатися в Хогвартс. Гаррі не слідує пораді ельфа і стає свідком страшних подій, що розгортаються в школі. Один за іншим її мешканці виявляються під впливом злих чарів, що перетворюють їх у закляклі статуї. А Гаррі весь цей час чує зловісний голос, який, здавалося б, йде з нізвідки. Незабаром учні довідаються про існування страшної Таємної кімнати, відкрити яку в змозі тільки єдиний спадкоємець Салазара Слизерина. Усі думають, що Таємну кімнату відкрив саме Гаррі і звільнив ув’язнений у ній Жах, адже справа в тому, що Поттер розуміє змій і вміє говорити на їхній мові. Гаррі Поттер – парселмовець! А саме таким і був знаменитий Слизерин.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets онлайн українською | Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets дивитись з українським дубляжем | Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002 онлайн у високій якості | переглянути Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets без реєстрації | Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014