Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Життя прекрасне / La vita e'bella


Життя прекрасне / La vita e'bella

Жанр:
драма, комедія, військовий
Рік:
1997
Країна:
Італія
Режисер:
Роберто Беніньї
Кінокомпанія:
Cecchi Gori Group
У головних ролях:
Роберто Беніньї, Ніколетта Браскі, Джорджіо Кантаріні, Джустіно Дурано
Тривалість:
01:51
Переклад:
двоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+22

Опис фільму:
Під час II Світової війни в Італії в концтабір були відправлені євреї, батько і його маленький син. Дружина, італійка, добровільно пішла слідом за ними. У таборі батько сказав синові, що все, що відбувається навколо є дуже великою грою за приз у справжній танк, який дістанеться тому хлопчикові, який зможе не потрапити на очі наглядачам. Він зробив усе, щоб син повірив у гру і залишився живий, ховаючись в бараку.
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Життя прекрасне / La vita e'bella онлайн українською | Життя прекрасне / La vita e'bella дивитись з українським дубляжем | Життя прекрасне / La vita e'bella 1997 онлайн у високій якості | переглянути Життя прекрасне / La vita e'bella без реєстрації | Життя прекрасне / La vita e'bella дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014