Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Місто Бога / Cidade de Deus / City of God


Місто Бога / Cidade de Deus / City of God

Жанр:
драма, кримінальний
Рік:
2002
Країна:
Франція, Бразилія
Режисер:
Фернанду Мейрелліш, Котить Люнд
Кінокомпанія:
O2 Filmes
У головних ролях:
Олександр Родрігез, Леандро Фірміно, Фелліпе Хаагенсен, Дуглас Силва, Джонатан Хаагенсен
Тривалість:
02:09
Переклад:
Місто Бога / Cidade de Deus / City of God  двоголосий закадровий
Рейтинг фільму:
+1

Опис фільму:
Бразилія, шістдесяті роки минулого століття, розпал анархії і занепаду, розквіт фавел - нетрів, заповнених жебраками і наркоманами. Дорослі грабують мотелі і бензовози, діти - спостерігають і навчаються. Більшість з них виросте і продовжить шлях своїх батьків і старших братів - через злочини до швидкої смерті. Але один з них вирішує боротися проти всього цього занепаду - він дає собі клятву ніколи не стати таким, як усі його знайомі. Натомість він купує фотоапарат і починає знімати своє життя - все, що він бачить щодня. Можливо саме через його об'єктив світ нарешті побачить, що коїться, і хоч чимось допоможе?
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Місто Бога / Cidade de Deus / City of God онлайн українською | Місто Бога / Cidade de Deus / City of God дивитись з українським дубляжем | Місто Бога / Cidade de Deus / City of God 2002 онлайн у високій якості | переглянути Місто Бога / Cidade de Deus / City of God без реєстрації | Місто Бога / Cidade de Deus / City of God дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014