Єдина Країна! Единая Страна!
Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest HotelБердмен / Birdman
Коханець напрокат / 20 ans d'écart


Коханець напрокат / 20 ans d'écart

Жанр:
комедія, романтичний
Рік:
2013
Країна:
Франція
Режисер:
Девід Моро
Кінокомпанія:
EuropaCorp
У головних ролях:
Вірджинія Ефіра, П'єр Нінe, Чарльз Берлінґ
Тривалість:
01:32
Переклад:
професійний дубльований
Рейтинг фільму:
+11

Опис фільму:
Це була коротка зустріч у літаку, після якої 19-ти річний Бальтазар вже переслідував Алісу Лантенс на ламборджині, що б... Віддати флешку? Аліса працює редактором в команді престижного глянцевого журналу, у неї є дочка і немає хлопця. Але життя продовжується і все більш-менш до тих пір, поки головний редактор не говорить, що на місце Аліси у нього є кандидатура трохи краще. Мовляв жінка стала як би це сказати, прісною? Тепер перед героїнею стоїть завдання, повернути собі місце, у чому їй допоможе той факт, що в неї закохується той самий юний Бальтазар. Цей невеликий скандальчик піднімає жінку в очах глянцевому культури, але разом з тим, виникає питання, як бути, якщо хлопчина закохався і у нього тепер самі що ні на є серйозні наміри, які його батько тільки підтримує?
Дивитись онлайн

Поділитися

На сайті Kinoman.in.ua Ви маєте можливість дивитись фільм Коханець напрокат / 20 ans d'écart онлайн українською | Коханець напрокат / 20 ans d'écart дивитись з українським дубляжем | Коханець напрокат / 20 ans d'écart 2013 онлайн у високій якості | переглянути Коханець напрокат / 20 ans d'écart без реєстрації | Коханець напрокат / 20 ans d'écart дивитись безкоштовно на нашому сайті Kinoman.in.ua | Тут дивляться українською! Прийємного перегляду!!!

Коментарі

Додати коментарШановний користувач! Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer 6. Подальше використання цього браузера спричиняє високий ризик зараження Вашого комп'ютера вірусами. Щоб зробити перебування в Інтернеті більш зручним і безпечним, рекомендуємо встановити собі    Internet Explorer 10 Powered by Vadym © 2014